Tworzymy niesamowite rzeczy dla Ciebie

Każda rzecz, którą szyjemy jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie znajdziesz odpowiednika w żadnej sieciówce, ani chińskich bazarach. Tworzymy tylko pojedyncze egzemplarze i krótkie serie produktów, abyś miała pewność, że to co kupujesz jest tylko i wyłącznie Twoje. Obojętnie czy są to dekoracje do domu, torby, lub ubrania, filozofia wytwarzania pozostaje ta sama. Dzięki temu, możemy skupić się na każdym detalu danej rzeczy i dopracować ją do maksimum. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się tym z innymi.

Ważnym aspektem naszej twórczości jest upcykling, czyli tworzenie czegoś z niczego. Chcemy mieć wpływ na środowisko, w którym żyjemy, dlatego uważamy, że nawet najmniejszy wysiłek w dobrym kierunku ma duże znaczenie, gdy pomnożymy go na skalę globalną. Przykładowo, do wyprodukowania zwykłej bawełnianej koszulki, jakich masz na pewno kilkanaście w swojej szafie, potrzeba aż 2700 litrów wody, czyli tyle, ile wypija człowiek przez niecałe 2,5 roku. Teraz zastanów się, ile masz takich koszulek w domu, ile jest ich w Twoim mieście, lub całej Polsce, oraz jak często trafiają do śmieci, gdy się znudzą, lub zostaną zastąpione nową.

Przeciwstawiamy się wszechobecnemu trendowi, by kupować więcej i więcej, a zamiast tego proponujemy, aby nadawać drugie życie rzeczom niechcianym. Dlatego nasze projekty często opieramy na używanych materiałach, które są w idealnej kondycji do dalszej obróbki. Mamy wtedy pewność, że dany materiał jest wytrzymały, nie skurczy się, lub nie pofarbuje reszty Twoich ubrań w praniu. Cenimy też zdrowie Twoje i Twojej rodziny, dlatego do wypełnień poduszek lub lalek używamy wyłącznie antyalergicznych materiałów. Końcowym efektem naszej pracy jest wysokogatunkowy produkt, stworzony z rzeczy na pozór bezużytecznych.

Życie jest zbyt krótkie, by spędzać je przed szafą, zastanawiając się co założyć. Mniej znaczy więcej - więcej dobrze wykonanych i jakościowych przedmiotów na Tobie i w Twoim otoczeniu.

 

Dzielimy się wiedzą, bo to dla nas przyjemność

Powyżej znajdziesz nasz blog, który prowadzimy, aby pokazać również Tobie jak możesz we własnym zakresie naprawić, lub przerobić swoje ulubione rzeczy. Wierzymy, że instruktaże krok po kroku przeprowadzą Cię przez cały proces, tak abyś i Ty miała swój wkład w zmienianie naszej Ziemi na lepsze.

 

Zaciekawiona? Przeczytaj jak tworzymy, oraz kim jesteśmy

 

Noa-Lea w mediach:

Idealne prezenty Ślubne - Prezent Simple

Naucz się Upcyklingu - AltModa.pl

Noa-Lea na Deccoria

Noa-Lea na Stylowi.pl

Noa-Lea na DekoEko